هدایای تبلیغاتی باران

هدایای تبلیغاتی ارزان برای نمايشگاه بين المللی صنايع و تجهيزات آشپزخانه، حمام، سونا واستخر

شرکت های فعال در حوزه تجهیزات آشپزخانه، حمام و استخر معمولا از هدایای تبلیغاتی ارزان برای ارائه تبلیغات گسترده و معرفی برند و محصولات خود به مشتریان استفاده میکنند. چرا که هدایای تبلیغاتی ارزان را میتوان به تعداد زیاد تهیه و به طیف وسیعی از مشتریان ارائه داد.

نمايشگاه بين المللی صنايع و تجهيزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر در حال حاضر تبدیل به یکی از پربازدید ترین نمایشگاه هایی تبدیل شده است که در ایران برگزار میشود، دلیل استقبال زیاد مردمی از این نمایشگاه این است که تمامی محصولات و خدماتی که در زیبایی نمای داخلی ساختمان نیاز هست در این نمایشگاه یافت میشود.

ادامه مطلب...

هدایای تبلیغاتی نفیس

نمایشگاه های بین المللی که در تهران برگزار میشود فرصت بسیار خوبی برای به اجرا گذاشتن تبلیغاتی گسترده و کاربردی توسط انواع هدایای تبلیغاتی نفیس است. نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران که با نام ایران کانفیر (Iran Confair) شناخته میشود، بزرگترین نمایشگاه در صنعت ساختمان و ساخت و ساز در ایران بوده و جزو معروفترین نمایشگاه های خاورمیانه محسوب میشود.

هفدهمین دوره نمایشگاه صنعت ساختمان تهران در تاریخ شنبه مورخ 21 مرداد ماه سال 96 تا سه شنبه 24 مرداد ماه در محل نمایشگاه های بین المللی تهران واقع در بزرگراه چمران با مساحت 53000 متر مربع برگزار میشود.

ادامه مطلب...

هدایای تبلیغاتی مفید

از انواع هدایای تبلیغاتی مفید که در نمایشگاه صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین الات و صنایع وابسته "اگروفود" و برای معرفی محصولات و برند شرکت ها و موسسات مورد استفاده قرار می گیرد، میتوان به لیوان و ماگ تبلیغاتی، کیف چرمی تبلیغاتی، ست چرمی تبلیغاتی و خودکار پلاستیکی تبلیغاتی اشاره کرد.

نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین الات و صنایع وابسته اگروفود یکی از معروفترین و بزرگترین رویدادهای تجاری در خاورمیانه محسوب میشود. به دلیل اهمیت زیادی که نمایشگاه های بین المللی در آشنا شدن پژوهشگران و مدیران صنایع با آخرین دستاوردهای فن آوری و صنعتی جهان و تبادل اطلاعات دارد، میتواند نقش مهمی در تبلیغات و استفاده از هدایای تبلیغاتی مفید برای بازاریابی هر چه بهتر و فروش بیشتر محصولات شرکت ها، سازمان ها و موسسات داشته باشد.

ادامه مطلب...

در نمایشگاه فناوری و نوآوری از انواع هدایای تبلیغاتی مانند پاور بانک تبلیغاتی و فلش مموری تبلیغاتی میتوان برای برندسازی و معرفی محصولات و خدمات ارائه شده توسط شرکتها و سازمانها استفاده کرد.

نمایشگاه های بین المللی که در حوزه علمی و فناوری برگزار میشود، یکی از بهترین راه ها برای برقراری ارتباط بین فناوران، محققین، صنعت گران و بازرگانان کشورهای مختلف جهان باشد که در آن کالاهای متنوعی به نمایش گذاشته شده و مذاکرات تجاری بین شرکتهای فعال در این حوزه انجام میشود.

شرکتهایی که در این حوزه فعالیت می کنند، قبل از شروع نمایشگاه هایی مانند نمایشگاه فناوری و نوآوری اینوتکس، اقدام به تهیه هدایای تبلیغاتی مانند پاور بانک تبلیغاتی می کنند تا بتوانند در رقابت با دیگر شرکتها، مشتریان بیشتری را جذب کرده و قراردادهای کلانی را به امضاء برسانند.

ادامه مطلب...

هدایای تبلیغاتی برای نمایشگاه قرآن کریم

 بهره گیری از هدایای تبلیغاتی برای نمایشگاه قرآن کریم میتواند بستری را فراهم آورد تا بازدیدکنندگان از این نمایشگاه را هر چه بیشتر با محصولات و کتاب های عرضه شده توسط شرکتهای فعال در این زمینه آشنا کند.

بیست و پنجمین نمایشگاه قرآن کریم در تاریخ هفتم تا بیست و ششم خرداد ماه سال 1396 در مصلی تهران برگزار میشود.

شعار این نمایشگاه "نهضت همگانی برای فهم آموزه های قرآن" است و در این نمایشگاه سعی شده است با ارائه کتاب های مختلف درباره تفسیر و تفهیم مطالب آموزنده این کتاب آسمانی، فرهنگ اسلامی را در بین مردم ایران گسترش داده شود. در این بین هدایای تبلیغاتی برای نمایشگاه قرآن کریم میتواند در گسترش این فرهنگ اسلامی نقش بسزایی داشته باشد.

ادامه مطلب...

هدیه تبلیغاتی نمایشگاه کتاب

با اینکه بازدید از نمایشگاه کتاب در چند سال اخیر کمتر شده است، اما همچنان استفاده از هدیه تبلیغاتی نمایشگاه کتاب یکی از بهترین روش های تبلیغاتی است که بازدهی بالایی دارد.

نمایشگاه کتاب یک رویداد فرهنگی بزرگ محسوب میشود و جمع زیادی از ناشران داخلی و خارجی در این رویداد بزرگ شرکت میکنند، که با ارائه جدیدترین محصولات و کتابهای چاپ شده خود، آثار زیادی را در اختیار جامعه درحال تحصیل و یا تحصیل کرده قرار میدهند.

ادامه مطلب...

کیف چرمی تبلیغاتی

آیا میدانستید که استفاده از کیف چرمی تبلیغاتی در نمایشگاه ها میتواند بازدهی بسیار بالا و خوبی را برای تبلیغات شما به همراه داشه باشد؟

به دلیل استقبال زیاد مردمی که از نمایشگاه فرش و تابلو فرش دستباف به عمل می آید یکی از بهترین شرایط را برای تبلیغات گسترده و مناسب دارد. غرفه داران در زمان برگزاری این نمایشگاه از هدایای تبلیغاتی مختلفی استفاده میکنند که یکی از آنها کیف چرمی تبلیغاتی است.

 نمایشگاه فرش و تابلو فرش دستباف سال 96 در هتل استقلال در روز 4 الی 8 اردیبهشت ماه برگزار میشود و بازدید از این نمایشگاه برای عموم آزاد است. گردشگران خارجی نیز همه ساله به این نمایشگاه می آیند تا بهترین و جذابترین فرش های دستباف دنیا را در این نمایشگاه خریداری کنند. قیمت فرش های دستباف در این نمایشگاه به طرز چشمگیری کاهش پیدا میکند و تابلو فرش های دستباف با تخفیف های بالا به فروش میرسد.

ادامه مطلب...

خودکار تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی یکی از بهترین و پرطرفدارترین هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی است که از آن میتوان در نمایشگاه بین المللی ایران بیوتی برای تبلیغات گستره با بازدهی بالا استفاده کرد.

نمایشگاه ایران بیوتی همه ساله با حضور شرکتهایی که در صنایع مواد شوینده، بهداشتی، پاک کننده ها، سلولوزی و ماشین آلات وابسته فعالیت میکنند، در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار میشود.

نمایشگاه ایران بیوتی امسال در تاریخ دوشنبه 4 اردیبهشت الی پنج شنبه 7 اردیبهشت سال 1396 اجرا خواهد شد. 

ادامه مطلب...

هدایای تبلیغاتی نمایشگاه تجهیزات پزشکی

هدایای تبلیغاتی نمایشگاه تجهیزات پزشکی برای شرکتهایی که در این زمینه فعالیت میکنند از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که در غرفه هایی که در این نمایشگاه خواهند داشت میتوانند محصولات جدید و تکنولوژی های روز شرکت های خود را در معرض نمایش بگذارند و این هدایای تبلیغاتی را به مشتریان خود اهدا کنند.

 نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی، دندانپزشکی ، دارویی و خدمات سلامت هر ساله در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران ، با همکاری وزارت بهداشت و شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران ، و با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران به عنوان یکی از بزرگترین رخداد ها در زمینه تجهیزات پزشکی، دارویی، آزمایشگاهی و خدمات سلامت برگزار میشود.

ادامه مطلب...

هدایای تبلیغاتی نمایشگاه نفت

نمایشگاه بین المللی نفت به عنوان یکی از بزرگترین رخدادهای صنعتی و تجاری در ایران به شمار می آید و به همین دلیل هدایای تبلیغاتی نمایشگاه نفت نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

در این نمایشگاه تعداد زیادی از شرکتهای بزرگ و معروف داخلی و خارجی که در زمینه های صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی عملکرد قابل توجهی دارند، شرکت کرده و فرصت بسیار خوبی فراهم میشود تا محصولات خود را در برای بازدید متخصصان این صنایع قرار دهند.

با توجه به تعداد شرکتهای و نوع محصولاتی که در این نمایشگاه ارائه میکنند، میتوان تقاضای بازار را در این صنعت تحلیل کرد و شرکتها میتوانند فعالیتهای آتی خود را به خوبی هدایت کنند.

ادامه مطلب...

هدایای تبلیغاتی بانکی

روسای بانک برای مراسم هایی مانند همایش، کنفرانس و کنگره ها اقدام به تهیه هدایای تبلیغاتی بانکی میکنند تا بتوانند با معرفی خدماتی که ارائه میدهند در رقابت با سایر بانکها، تبلیغات خوب و با کیفیتی به اجرا بگذارند.

یکی از همایش هایی که برای بانکهای ایرانی و اروپایی خیلی مهم است، در تاریخ 9 و 10 اردیبهشت سال 96 برگزار میشود. با انجام توافق برجام سرمایه گذاران خارجی شروع به تعاملات تجاری با ایران کرده اند و طی برگزاری سه دوره همایش های موفق تجاری ایران و اروپا، هم اکنون چهارمین همایش تجاری ایران و اروپا در شرف برگزاری است. این همایش فضایی مناسب برای معرفی بهتر فرصت های خوب برای سرمایه گذاری در ایران ایجاد کرده است.

ادامه مطلب...

نمایشگاه بین المللی صنایع ساختمان

نمایشگاه بین المللی صنایع ساختمان یکی از مهمترین رخدادها در در صنایع ساختمان است که هر ساله در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی برگزار میشود و مدیران شرکتها به دنبال هدایای تبلیغاتی خاص برای ارائه تبلیغات خود هستند.

این نمایشگاه که در مورد تکنولوژی های ساختمان ، نما ، سازه و صنایع وابسته از 6 الی 9 اسغند ماه 1395 در تهران برگزار میشود، میزبان یکی از بزرگترین گردهمایی مهندسین و متخصصین ساخت و ساز و عمرانی در سراسر خاور میانه به شمار می آید. این نمایشگاه در حدود دو دهه سابقه ی برگزاری با بیش از پانصد غرفه دار از 30 استان کشور و 17 کشور خارجی اجرا میشود. قبل از شروع نمایشکاه معمولا غرفه داران به دنبال هدایای تبلیغاتی خاص هستند تا بتوانند تبلیغات مناسب و بی نظیری را به اجرا بگذارند.

ادامه مطلب...

فلش مموری کارتی

نمایشگاه بین المللی طلا، نقره، جواهر، ساعت و صنایع وابسته یک رویداد مهم برای ارائه محصولات این صنعت در حوزه طلا و جواهر است که غرفه داران برای ارائه بهترین تبلیغات سعی در تهیه فلش مموری کارتی میکنند.

در این نمایشگاه 140 شرکت داخلی از استان های مختلف ایران و 10 شرکت خارجی از کشورهای آلمان، ایتالیا، ترکیه، بلژیک و ارمنستان حضور دارند و جدیدترین تولیدات و بهترین دستگاه ها، تجهیزات، طرح و روش های تولیدی طلا، نقره و جواهرات را به نمایش در می آورند.

ادامه مطلب...

جدیدترین هدایای تبلیغاتی

 

نمایشگاه صنایع دستی به خاطر حجم بالای بازدیدکنندگان و حضور فعال واحد های صنفی، فروشگاه ها، صادرکنندگان و انجمن بانوان فضایی مناسب را برای تهیه جدیدترین هدایای تبلیغاتی فراهم آورده است تا با ارائه این هدایا، بتوانند تبلیغات گسترده و مناسبی را انجام داده و فروش بالایی را در آینده برای محصول خود رقم بزنند.

نمایشگاه صنایع دستی سال 95 با مشارکت استان تهران و اصفهان از تاریخ 28 بهمن تا 1 اسسفند ماه در سالن های 10 و 11 محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران از ساعت 8:30 تا 16 برگزار میشود.

 

ادامه مطلب...

فلش مموری تبلیغاتی

 نمایشگاه خودروهای کلاسیک در تمام دنیا طرفداران زیادی دارد که فضایی مناسب برای تبلیغات با فلش مموری تبلیغاتی ایجاد کرده است.

هرساله یکی از بزرگترین رویدادهای خودروهای کلاسیک شهرهای مختلف دنیا برگزار میشود، به طور مثال نمایشگاه خودروهای کلاسیک پاریس که در ماه فوریه در مرکز نمایشگاهی Paris Expo Porte De Versailles به وسعت 60 هزار متر واقع در شهر پاریس برگزار میشود. درکشور ایران و شهر اصفهان نیز این نمایشگاه برگزار شده است و امسال در شهر تهران از 26 تا 30 بهمن ماه در محل نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار میشود که طرفداران خودروهای کلاسیک را مشتاق میکند به دنبال فلش مموری تبلیغاتی برای این نمایشگاه باشند.

 

ادامه مطلب...

 چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی از 24 بهمن ماه به مدت 6 روز و با حضور فعالان مجازی طرفداران انقلاب اسلامی و جمعی از نهاد مردم با بیش از 300 غرفه در بوستان گفتگو برگزار خواهد شد و فضا برای تهیه و ارائه بهترین هدایای تبلیغاتی فراهم آمده است.

 اولین دوره نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی در بهمن سال 91 واقع در مصلی تهران با 200 غرفه برگزار شد و بعد از آن با حمایت شهرداری تهران در محل دائمی نمایشگاه های بین الملی شهرداری تهران در بوستان گفت و گو به صورت رایگان برگزار میشود. از همان ابتدا استقبال بسیار زیادی در زمان اجرای این نمایشگاه شده است و بهترین هدایای تبلیغاتی را میتوانستید در غرفه های مختلف مشاهده کنید.

ادامه مطلب...

هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی

یکی از موثرترین و بهترین روش برای رونق بخشیدن به تبلیغات استفاده از هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی است، چرا که میتوانید به صورت هدفمند با مخاطبهای خود در ارتباط بوده و از آنجاییکه مدت زمان استفاده از این هدایا زیاد است و تاثیرگذاری آن نیز بالاست، سازمان ها و شرکتهای تولیدی و خدماتی به تهیه این هدایای تبلیغاتی در سطوح مختلف پرداخته و به معرفی خدماتی که ارائه میدهند می پردازند.

 

ادامه مطلب...

نمایشگاه تبلیغات و بازاریابی سال 1395  تهران (A+M) با هدف حمایت از صنعت تبلیغات، آشنایی با تکنیک‌های بازاریابی و فروش، برقراری ارتباطی نزدیک بین ارائه‌کنندگان و متقاضیان خدمات بازاریابی و تبلیغات، انتقال دانش فنی نوین و کارآمد و توسعه صادرات غیرنفتی برگزار خواهد شد .  بی‌ تردید گذار موفق و ورود به عرصه های جهانی منوط به رشد و توسعه توان تبلیغات و دانش بازاریابی می‌ شود . تعامل در دهكده جهانی و در صنعت تبلیغات و بازاریابی جهان، زبان حرفه ای و تخصصی می شود . نیاز به وجود شرکت‌‌های قدرتمند تبلیغاتی، اطلاع مدیران صنایع از روش‌‌های مختلف‌‌ بازاریابی و تبلیغات، توجه به وجوه تبلیغ و تمایز آن برای ارائه در بازارهای مختلف‌‌، تبلیغات مستمر، لحاظ تبلیغات در بودجه بندی و ارائه تبلیغ متفاوت در چرخه عمر محصول از نکاتی است که در بازاریابی و تبلیغات مد نظر قرار میگیرد .

امروزه، مدیران بخش های مختلف شاهد پدیده هایی عینی و قابل درکی هستند که به سرعت قواعد بازی آنها در بازار را تغییر داده و دگرگون می‌ نماید. از سوی دیگر، فقدان ساز و کارهای رقابتی مانع از رشد و توسعه دانش و مهارتهای بازاریابی در سازمان‌های کشور شده است.

میهمان ما باشید در سالن میلاد - طبقه همکف - غرفه 114A - غرفه باران گیفت

ادامه مطلب...

بیست و سومین  نمایشگاه چاپ و بسته بندی با حضور برندهای معتبر در نمایشگاه بین المللی تهران و با حضور شرکتهای تبلیغاتی مطرح از تاریخ 5 دی ماه 1395 لغایت 8 دی ماه 1395 برگزار میشود .

هدایای تبلیغاتی باران با حضور پررنگ در تهیه و تولید انواع هدایای تبلیغاتی غرفه داران نقش زیادی داشته است .

از همه عزیزان دعوت میشود برای تهییه بهترین و ارزانترین هدایای تبلیغاتی خود جهت نمایشگاه چاپ و بسته بندی با ما در تماس باشند .

برای ثبت سفارش هدایای تبلیغاتی نماشگاه چاپ و بسته بندی به سایت ما مراجعه بفرمایید ...

ادامه مطلب...

نمایشگاه الکامپ که یکی از بزرگ‌ترین نمایشگاه‌های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور است امسال برای هجدهمین بار برپا شده. صحبت از فناوری اطلاعات و ارتباطات که می‌شود و نمایشگاه‌های مرتبط با آن، همه انتظار داریم بازدیدکنندگانی متخصص را ببینیم که می‌دانند برای دیدن چه چیزی آمده‌اند و می‌خواهند از نمایشگاه چه استفاده‌ای بکنند. اما در مورد الکامپ بحث کمی فرق دارد. این نمایشگاه تخصصی تنها میزبان متخصصان نیست، کاربران اینترنت، دانشجویان، مردم عادی که به استفاده از اینترنت و کامپیوتر و استفاده از فناوری‌های ارتباطی علاقه‌مند هستند در زمره بازدیدکنندگان نمایشگاه الکامپ می‌گنجند.

ادامه مطلب...

 سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور در راستای حمایت از کسب و کارهای نوپا ضمن اختصاص سالنی مجزا به این بخش از فعالان صنعت فاوای کشور، زمینه حضور ۱۵۰ استارتاپ را در نمایشگاه الکامپ بیست و دوم فراهم ساخته است.  کسب و کارهایی می‌توانند از این موقعیت استفاده کنند که کم‌تر از سه سال از آغاز کار آن ها گذشته و فعالیت آن ها فناورانه و نوآورانه باشد.  کسب و کارهای نوپا پس از تایید کمیته ارزیابی سازمان تنها با پرداخت یک میلیون ریال امکان حضور در نمایشگاه ...

ادامه مطلب...

تحقیقات BPMA  در سال 2012 در رابطه با تاثیر انتخاب کالا برای هدایای تبلیغاتی
بهترین نوع برای یک هدایای تبلیغاتی موثر این است که طوری باشد که برای گیرنده هم مفید باشد و هم برند شما را در آینده بهتر به یاد بیاورد.
از هدایای تبلیغاتی چگونه استفاده می شود؟
اصلی ترین دلیل برای استفاده از هدایای تبلیغاتی این است که در به رسمیت شناختن برند شما کمک کند.

ادامه مطلب...

تقریباً هر چیزی که نام و آرم شرکت بر روی آن باشد را می توان به عنوان تبلیغ استفاده کرد. از موارد معمول این کالاها می توان تی شرت، کلاه، جاکلیدی، پوستر، برچسب، خودکار، ماگ یا پد موس را نام برد. بزرگترین دسته محصولات مورد استفاده برای هدایای تبلیغاتی اقلام پوشیدنی هستند، که بیش از 30 درصد از کل این کالاها را تشکیل می دهند. محبوبیت هدایای تبلیغاتی سازگار با محیط زیست مانند کالاهایی که از مواد بازیافتی و منابع قابل تجدید ساخته شده اند، رو به افزایش است.

ادامه مطلب...

هدایای تبلیغاتی چندین سال است که یکی از راه های محبوب برای به رسمیت شناخته شدن برند در کمپین های بازاریابی هستند.

حال که می توان جزئیات نتایج تبلیغات در اینترنت را پیگیری و دنبال کرد، مشخص شده است که هدایای تبلیغاتی و هدایای مارک دار، اثر مثبتی بر روی برند و فروش شما دارند.

انجمن هدایای تبلیغاتی بریتانیا (BPMA) چندین نظرسنجی و تحقیقاتی انجام داده ...

ادامه مطلب...

با توجه به بررسی های انجام شده ، محبوب ترین هدایای تبلیغاتی عبارتند از درایوهای USB، خودکار، یک آیتم الکتریکی و لیوان.

در مورد این شوال که یک کالای تبلیغاتی چه مدت نگه داشته می شود، مشخص شد که لیوان نسبت به دیگرهدایای تبلیغاتی بیشتر نگه داشته می شود.و در مورد مدت زمان نگهداری، تعداد زیادی از شرکت کننده ها - 87٪ - گفتند آنها یک آیتم تبلیغاتی برای بیش از یک سال نگهداری می کنند و 30٪  درصد از شرکت کننده ها گفتند که یک کالای تبلیغاتی تا 4 سال هم نگه داشته اند.

ادامه مطلب...

هدایای تبلیغاتی تجاری

هدایای تبلیغاتی موردتوجه بسیاری از مردم میباشند؛ این محصولات به بخشی از زندگی روزمره تبدیل شده اند و نه تنها ابزارهایی برای ترویج یک محصول یا خدمات هستند، بلکه به عنوان تبلیغات دائمی نیز عمل می کنند. مطالعه ی انجمن بین المللی هدایای تبلیغاتی در سال 2009 نشان داد که 83 درصد از مصرف کنندگان ایالات متحده به گرفتن هدایای تبلیغاتی با پیام های تبلیغاتی علاقه دارند. 48٪ می خواستند به دفعات بیشتری این محصولات را دریافت کنند و 38٪ ...

ادامه مطلب...