هدایای تبلیغاتی ارزان

هدایای تبلیغاتی ارزان برای نمايشگاه بين المللی صنايع و تجهيزات آشپزخانه، حمام، سونا واستخر

شرکت های فعال در حوزه تجهیزات آشپزخانه، حمام و استخر معمولا از هدایای تبلیغاتی ارزان برای ارائه تبلیغات گسترده و معرفی برند و محصولات خود به مشتریان استفاده میکنند. چرا که هدایای تبلیغاتی ارزان را میتوان به تعداد زیاد تهیه و به طیف وسیعی از مشتریان ارائه داد.

نمايشگاه بين المللی صنايع و تجهيزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر در حال حاضر تبدیل به یکی از پربازدید ترین نمایشگاه هایی تبدیل شده است که در ایران برگزار میشود، دلیل استقبال زیاد مردمی از این نمایشگاه این است که تمامی محصولات و خدماتی که در زیبایی نمای داخلی ساختمان نیاز هست در این نمایشگاه یافت میشود.

پاور بانک تبلیغاتی برای نمایشگاه فناوری و نوآوری INOTEX ۲۰۱۷

در نمایشگاه فناوری و نوآوری از انواع هدایای تبلیغاتی مانند پاور بانک تبلیغاتی و فلش مموری تبلیغاتی میتوان برای برندسازی و معرفی محصولات و خدمات ارائه شده توسط شرکتها و سازمانها استفاده کرد.

نمایشگاه های بین المللی که در حوزه علمی و فناوری برگزار میشود، یکی از بهترین راه ها برای برقراری ارتباط بین فناوران، محققین، صنعت گران و بازرگانان کشورهای مختلف جهان باشد که در آن کالاهای متنوعی به نمایش گذاشته شده و مذاکرات تجاری بین شرکتهای فعال در این حوزه انجام میشود.

شرکتهایی که در این حوزه فعالیت می کنند، قبل از شروع نمایشگاه هایی مانند نمایشگاه فناوری و نوآوری اینوتکس، اقدام به تهیه هدایای تبلیغاتی مانند پاور بانک تبلیغاتی می کنند تا بتوانند در رقابت با دیگر شرکتها، مشتریان بیشتری را جذب کرده و قراردادهای کلانی را به امضاء برسانند.

کیف چرمی تبلیغاتی

کیف چرمی تبلیغاتی برای نمایشگاه فرش و تابلو فرش دستباف

آیا میدانستید که استفاده از کیف چرمی تبلیغاتی در نمایشگاه ها میتواند بازدهی بسیار بالا و خوبی را برای تبلیغات شما به همراه داشه باشد؟

به دلیل استقبال زیاد مردمی که از نمایشگاه فرش و تابلو فرش دستباف به عمل می آید یکی از بهترین شرایط را برای تبلیغات گسترده و مناسب دارد. غرفه داران در زمان برگزاری این نمایشگاه از هدایای تبلیغاتی مختلفی استفاده میکنند که یکی از آنها کیف چرمی تبلیغاتی است.

 نمایشگاه فرش و تابلو فرش دستباف سال 96 در هتل استقلال در روز 4 الی 8 اردیبهشت ماه برگزار میشود و بازدید از این نمایشگاه برای عموم آزاد است. گردشگران خارجی نیز همه ساله به این نمایشگاه می آیند تا بهترین و جذابترین فرش های دستباف دنیا را در این نمایشگاه خریداری کنند. قیمت فرش های دستباف در این نمایشگاه به طرز چشمگیری کاهش پیدا میکند و تابلو فرش های دستباف با تخفیف های بالا به فروش میرسد.

هدایای تبلیغاتی نفیس

هدایای تبلیغاتی نفیس برای نمایشگاه صنعت ساختمان

نمایشگاه های بین المللی که در تهران برگزار میشود فرصت بسیار خوبی برای به اجرا گذاشتن تبلیغاتی گسترده و کاربردی توسط انواع هدایای تبلیغاتی نفیس است. نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران که با نام ایران کانفیر (Iran Confair) شناخته میشود، بزرگترین نمایشگاه در صنعت ساختمان و ساخت و ساز در ایران بوده و جزو معروفترین نمایشگاه های خاورمیانه محسوب میشود.

هفدهمین دوره نمایشگاه صنعت ساختمان تهران در تاریخ شنبه مورخ 21 مرداد ماه سال 96 تا سه شنبه 24 مرداد ماه در محل نمایشگاه های بین المللی تهران واقع در بزرگراه چمران با مساحت 53000 متر مربع برگزار میشود.

هدایای تبلیغاتی برای نمایشگاه قرآن کریم

هدایای تبلیغاتی برای نمایشگاه قرآن کریم سال 96

 بهره گیری از هدایای تبلیغاتی برای نمایشگاه قرآن کریم میتواند بستری را فراهم آورد تا بازدیدکنندگان از این نمایشگاه را هر چه بیشتر با محصولات و کتاب های عرضه شده توسط شرکتهای فعال در این زمینه آشنا کند.

بیست و پنجمین نمایشگاه قرآن کریم در تاریخ هفتم تا بیست و ششم خرداد ماه سال 1396 در مصلی تهران برگزار میشود.

شعار این نمایشگاه "نهضت همگانی برای فهم آموزه های قرآن" است و در این نمایشگاه سعی شده است با ارائه کتاب های مختلف درباره تفسیر و تفهیم مطالب آموزنده این کتاب آسمانی، فرهنگ اسلامی را در بین مردم ایران گسترش داده شود. در این بین هدایای تبلیغاتی برای نمایشگاه قرآن کریم میتواند در گسترش این فرهنگ اسلامی نقش بسزایی داشته باشد.

خودکار تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی برای نمایشگاه ایران بیوتی

خودکار تبلیغاتی یکی از بهترین و پرطرفدارترین هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی است که از آن میتوان در نمایشگاه بین المللی ایران بیوتی برای تبلیغات گستره با بازدهی بالا استفاده کرد.

نمایشگاه ایران بیوتی همه ساله با حضور شرکتهایی که در صنایع مواد شوینده، بهداشتی، پاک کننده ها، سلولوزی و ماشین آلات وابسته فعالیت میکنند، در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار میشود.

نمایشگاه ایران بیوتی امسال در تاریخ دوشنبه 4 اردیبهشت الی پنج شنبه 7 اردیبهشت سال 1396 اجرا خواهد شد. 

هدایای تبلیغاتی مفید

هدایای تبلیغاتی مفید برای نمایشگاه ایران اگروفود (iran agrofood)

از انواع هدایای تبلیغاتی مفید که در نمایشگاه صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین الات و صنایع وابسته "اگروفود" و برای معرفی محصولات و برند شرکت ها و موسسات مورد استفاده قرار می گیرد، میتوان به لیوان و ماگ تبلیغاتی، کیف چرمی تبلیغاتی، ست چرمی تبلیغاتی و خودکار پلاستیکی تبلیغاتی اشاره کرد.

نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین الات و صنایع وابسته اگروفود یکی از معروفترین و بزرگترین رویدادهای تجاری در خاورمیانه محسوب میشود. به دلیل اهمیت زیادی که نمایشگاه های بین المللی در آشنا شدن پژوهشگران و مدیران صنایع با آخرین دستاوردهای فن آوری و صنعتی جهان و تبادل اطلاعات دارد، میتواند نقش مهمی در تبلیغات و استفاده از هدایای تبلیغاتی مفید برای بازاریابی هر چه بهتر و فروش بیشتر محصولات شرکت ها، سازمان ها و موسسات داشته باشد.

هدیه تبلیغاتی نمایشگاه کتاب

هدیه تبلیغاتی نمایشگاه کتاب

با اینکه بازدید از نمایشگاه کتاب در چند سال اخیر کمتر شده است، اما همچنان استفاده از هدیه تبلیغاتی نمایشگاه کتاب یکی از بهترین روش های تبلیغاتی است که بازدهی بالایی دارد.

نمایشگاه کتاب یک رویداد فرهنگی بزرگ محسوب میشود و جمع زیادی از ناشران داخلی و خارجی در این رویداد بزرگ شرکت میکنند، که با ارائه جدیدترین محصولات و کتابهای چاپ شده خود، آثار زیادی را در اختیار جامعه درحال تحصیل و یا تحصیل کرده قرار میدهند.

هدایای تبلیغاتی نمایشگاه تجهیزات پزشکی

هدایای تبلیغاتی نمایشگاه تجهیزات پزشکی

هدایای تبلیغاتی نمایشگاه تجهیزات پزشکی برای شرکتهایی که در این زمینه فعالیت میکنند از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که در غرفه هایی که در این نمایشگاه خواهند داشت میتوانند محصولات جدید و تکنولوژی های روز شرکت های خود را در معرض نمایش بگذارند و این هدایای تبلیغاتی را به مشتریان خود اهدا کنند.

 نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی، دندانپزشکی ، دارویی و خدمات سلامت هر ساله در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران ، با همکاری وزارت بهداشت و شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران ، و با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران به عنوان یکی از بزرگترین رخداد ها در زمینه تجهیزات پزشکی، دارویی، آزمایشگاهی و خدمات سلامت برگزار میشود.

درباره ما

با توجه به به روش های مختلف تبلیغاتی دردنیای امروز یک هدیه تبلیغاتی مناسب و یا حتی هدایای تبلیغاتی ارزان میتوانند تاثیر به مراتب بیشتری در ذهن مخاطبین و مشتریان شما داشته باشند. از این رو بر آن شدیم مجموعه ای هر چه کاملتر از هدایای تبلیغاتی جدید و هدایای تبلیغاتی خاص و یا هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی را گرد هم آورده و برای هرچه بیشتر دیده شدن شما بوسیله یک هدیه تبلیغاتی مناسب یاریتان کنیم. هدایای تبلیغاتی باران تامین کننده انواع هدایای تبلیفاتی برای اشخاص خاص،شرکت ها،ادارات، سازمان ها وارگان ها می باشد.

مشخصات تماس

تلفن : 55897620-021

همراه : 09351022773

ایمیل : info@barangift.com

خبرنامه