هدایای تبلیغاتی مفید برای نمایشگاه ایران اگروفود (iran agrofood)

از انواع هدایای تبلیغاتی مفید که در نمایشگاه صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین الات و صنایع وابسته "اگروفود" و برای معرفی محصولات و برند شرکت ها و موسسات مورد استفاده قرار می گیرد، میتوان به لیوان و ماگ تبلیغاتی، کیف چرمی تبلیغاتی، ست چرمی تبلیغاتی و خودکار پلاستیکی تبلیغاتی اشاره کرد.

نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین الات و صنایع وابسته اگروفود یکی از معروفترین و بزرگترین رویدادهای تجاری در خاورمیانه محسوب میشود. به دلیل اهمیت زیادی که نمایشگاه های بین المللی در آشنا شدن پژوهشگران و مدیران صنایع با آخرین دستاوردهای فن آوری و صنعتی جهان و تبادل اطلاعات دارد، میتواند نقش مهمی در تبلیغات و استفاده از هدایای تبلیغاتی مفید برای بازاریابی هر چه بهتر و فروش بیشتر محصولات شرکت ها، سازمان ها و موسسات داشته باشد.

 

هدایای تبلیغاتی مفید

 

نمایشگاه ایران اگروفود هر ساله با حضور چشمگیر شرکت های فعال در زمینه صنایع کشاورزی، مواد غذایی و ماشین آلات کشاورزی در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار میشود و امسال شاهد بیست و چهارمین نمایشگاه کشاورزی و صنایع وابسته (ایران اگروفود 2017) هستیم که بیش از هزار و پانصد شرکت داخلی و حدود چهل شرکت خارجی در آن حضور به عمل می آورند و برای معرفی هر چه بهتر برند خود، سعی در تهیه هدایای تبلیغاتی مفید برای ماندگاری در بازار رقابت و پیشرفت شرکت خود می کنند.

اگر قصد تهیه جدیدترین هدایای تبلیغاتی مفید برای این نمایشگاه را دارید، پیشنهاد ما خرید یکی از محصولاتی است که در شرکت هدایای تبلیغاتی باران تولید و عرضه میشود، چرا که این شرکت انواع هدایای تبلیغاتی را با کیفیت بالا و قیمت ارزان ارائه میکند.

 

برای کسب اطلاع از قیمت ها و نحوه ثبت سفارش خود میتوانید با شماره هایی که در لینک ارتباط با ما درج شده است ارتباط برقرار کنید.