انواع هدایای تبلیغاتی – بخش دوم

در بخش اول این مقاله با تعدادی از انواع هدایای تبلیغاتی آشنا شدید. در این مقاله تعداد دیگری از هدایای تبلیغاتی کاربردی و پر فروش را معرفی میکنیم.

 

  • ساعت تبلیغاتی

به طور کل ساعتها در جوامع امروزی جای خود را در بین مردم به خوبی باز کرده اند و تبدیل به یک نیاز شده اند. بنابراین استفاده از ساعت برای تبلیغات میتواند بسیار کاربردی باشد. ساعت تبلیغاتی به صورت دیواری، رومیزی و ساعت مچی تولید و عرضه میشود.

  • خودکار پلاستیکی تبلیغاتی

به دلیل ارزان بودن و تنوع زیادی که خودکار پلاستیکی تبلیغاتی دارد، یکی از پرفروش ترین و کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی محسوب میشود. لوگو و اطلاعات تماس خود را میتوانید روی درب و بدنه خودکار تبلیغاتی درج کنید تا در زمان نوشتن به خوبی دیده شود.

  • قلمهای نانو

در این قلم ها تکنولوژی نانو به کار رفته است و به طور باور نکردنی سالیان زیادی کار میکنند و هرگز تمام نمیشوند. در واقع قلم نانو نسل جدیدی از نوشت افزار محسوب میشود و در آینده میتواند جایگزین خودکار و مداد های موجود در بازار گردد. به دلیل ماندگاری زیاد و کیفیت خوبی که دارد، میتواند به عنوان هدیه تبلیغاتی مناسبی به کار گرفته شود.

 

انواع هدایای تبلیغاتی

 

  • ست چرمی تبلیغاتی

اگر بخواهیم انواع هدایای تبلیغاتی را از نظر ماندگاری تقسیم بندی کنیم، به محصولاتی که از چرم ساخته میشوند باید بهترین جایگاه را اعطاء کرد. ست چرمی معمولا با سه محصول جاکلیدی ، کمربند و کیف به فروش میرود که همگی از چرم ساخته میشوند.

  • کیف چرمی تبلیغاتی

کیف هایی که با چرم گاو یا گوسفند تولید میشوند بسیار زیبا و با دوام هستند و طرفداران بسیاری دارند. کیف چرمی را میتوان به عنوان تبلیغات به افراد خاص و مهم هدیه داد چرا که به خاطر قیمت بالاتری که نسبت به مابقی هدایای تبلیغاتی دارند، معمولا با تیراژ بالا خریداری نمیشوند.

 

شرکت هدایای تبلیغاتی باران عرضه کننده انواع هدایای تبلیغاتی با قیمت مناسب و کیفیت بالا در ایران است. در صورت بروز هر گونه سوال درباره محصولات و نحوه ثبت سفارش با شماره هایی که در لینک ارتباط با ما درج شده است تماس برقرار کنید.