کیف چرمی تبلیغاتی

یکی از زیباترین و با ارزش ترین هدایای تبلیغاتی کیف چرمی تبلیغاتی است که میتوان از آن به عنوان یک تبلیغات هدفمند و کاربردی استفاده کرد. به دلیل زیبایی فوق العاده چرم و ارزشی که پوست چرم در بین مصرف کنندگان دارد، این هدیه را میتوان به عنوان کالای لوکس در نظر گرفت و آن را به اشخاص مهم و خاص هدیه داد.

کیف چرمی تبلیغاتی در سایزهای مختلفی تولید میشود و معمولا با دو نوع چرم (چرم گاو و چرم گوسفند) دوخته میشود. کیف هایی که با چرم گاو تولید میشود از قوام و استحکام زیادی برخوردار است و به کسانی که محکم بودن کیف برایشان خیلی مهم است میتواند کاربرد بسیار خوبی داشته باشد.

 

کیف چرمی تبلیغاتی

 

کیف هایی که با چرم گوسفند تولید میشود بسیار زیباست و قیمت مناسبی نیز داد. استحکام آن به نسبت کیف هایی که با چرم گاو تولید میشود کمتر است اما این کیف ها نیز قوام خوبی دارند. کیف چرمی تبلیغاتی که با چرم گوسفند تولید میشود در بین مصرف کنندگان طرفداران زیادی دارد و فروش بالای آن به خاطر قیمت نسبتا خوبی هست که این نوع کیف ها دارند.

چاپ های زیبایی را میتوان روی این مدل کیف تبلیغاتی که از چرم تولید میشود، درج کرد. از انواع این چاپ ها میتوان به لیزر و چاپ رنگی اشاره کرد. چاپی که با لیزر انجام میشود در چرم حکاکی میشود و دوام زیادی دارد، اما چاپ هایی که با رنگ روی چرم درج میشود عمر کمتری به نسبت چاپ لیزر دارد.

شرکت هدایای تبلیغاتی باران ارائه کننده انواع کیف تبلیغاتی می باشد که چاپ لیزر روی آن نیز با کیفیت بالا در این شرکت انجام میشود. برای کسب اطلاعات راجع به قیمت ها و نحوه ثبت سفارش میتوانید با شماره هایی که در لینک ارتباط با ما وجود دارد تماس برقرار کنید.