هدایای تبلیغاتی بانکی برای همایش تجاری و بانکی ایران و اروپا

روسای بانک برای مراسم هایی مانند همایش، کنفرانس و کنگره ها اقدام به تهیه هدایای تبلیغاتی بانکی میکنند تا بتوانند با معرفی خدماتی که ارائه میدهند در رقابت با سایر بانکها، تبلیغات خوب و با کیفیتی به اجرا بگذارند.

یکی از همایش هایی که برای بانکهای ایرانی و اروپایی خیلی مهم است، در تاریخ 9 و 10 اردیبهشت سال 96 برگزار میشود. با انجام توافق برجام سرمایه گذاران خارجی شروع به تعاملات تجاری با ایران کرده اند و طی برگزاری سه دوره همایش های موفق تجاری ایران و اروپا، هم اکنون چهارمین همایش تجاری ایران و اروپا در شرف برگزاری است. این همایش فضایی مناسب برای معرفی بهتر فرصت های خوب برای سرمایه گذاری در ایران ایجاد کرده است.

همراه با شروع این مراسم مهم تجاری و برگزاری نشستهای علمی و سخنرانی ها، نمایشگاه تخصصی برای معرفی فعالان تجاری اروپایی و ایرانی فراهم شده است. قبل از شروع این همایش مدیران بانکها، هدایای تبلیغاتی بانکی را تهیه و در آن مراسم ارائه مینمایند.

 

هدایای تبلیغاتی بانکی

 

از انواع هدایای تبلیغاتی بانکی میتوان به خودکار نمایشگاهی و خودکار تبلیغاتی یوروپن، بج سینه تبلیغاتی، فلش کارتی تبلیغاتی، کیف و ست چرمی تبلیغاتی و... اشاره کرد.

شرکت هدایای تبلیغاتی باران جدیدترین هدایای تبلیغاتی را با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه در اختیار بانکداران عزیز قرار داده است. برای کسب اطلاع از قیمت ها و نحوه ثبت سفارش، میتوانید با شماره هایی که در لینک ارتباط با ما قرار دارد تماس برقرار کنید.