انواع هدایای تبلیغاتی – بخش اول

در این مقاله سعی شده انواع هدایای تبلیغاتی را نام برده و درباره هر کدام توضیحات مختصری ذکر شود.

 

  • لیوان و ماگ تبلیغاتی

لیوان و ماگ تبلیغاتی از قدیمی ترین هدایای تبلیغاتی به شمار می آیند و دلیل اصلی فروش بالا و طرفداران زیادی که دارند به خاطر این است که با چاپ تبلیغات خود بر روی آنها میتوانید ارتباط مستقیم با مشتریان داشته باشید تا هر زمان که در حال نوشیدن مایعات گرم یا سرد هستند، تبلیغ شما را مشاهده کنند.

  • لباس کار تبلیغاتی

لباس کار تبلیغاتی یکی از راه های معرفی خدمات شرکت و برند شما است، پرسنل شرکت با پوشیدن لباس کاری که روی آن تبلیغات برند شما درج شده است، میتوانند معرفی کننده برند و خدمات شما باشند.

  • ساک دستی تبلیغاتی

از انواع هدایای تبلیغاتی میتوانیم به ساک دستی تبلیغاتی اشاره کنیم که به خاطر کاربردی که در بین افراد جامعه دارد یکی از پرفروش ترین هدایای تبلیغاتی محسوب میشود.

 

انواع هدایای تبلیغاتی

با مطالعه بخش دوم مقاله با انواع هدایای تبلیغاتی بیشتر آشنا شوید.

 

  • آفتابگیر تبلیغاتی

از آفتابگیر تبلیغاتی میتوان به عنوان یک پرده تبلیغاتی استفاده کرده و در عین حال محافظ فضای داخلی اتوموبیل مانند داشبورد و فرمان باشد.

  • بج سینه

بج سینه را به نام "نشان سینه" و "گل سینه" نیز میشناسند که در قسمت سینه کت یا پیراهن توسط یک گیره نصب شده و میتواند معرفی کننده برند سازمان و شرکتها باشد.

 

شرکت هدایای تبلیغاتی باران ارائه دهنده انواع هدایای تبلیغاتی با کیفیت بالا و قیمت ارزان در ایران است. برای کسب اطلاع از قیمت ها و نحوه ثبت سفارش میتوانید با شماره هایی که در لینک ارتباط با ما درج شده است تماس برقرار کنید.