آفتابگیر تبلیغاتی

از هدایای تبلیغاتی دیگری که طرفداران زیادی دارد میتوانیم به آفتابگیر تبلیغاتی اشاره کنیم. همانطور که در مقالات مختلف اشاره شده است، هدایای تبلیغاتی که کاربرد مفیدی داشته باشد، به راحتی میتواند جای خود را درمیان انواع دیگر هدایای تبلیغاتی باز کند و فروش بالایی در بازار داشته باشد.

کاربرد خوب و مفیدی که آفتابگیر تبلیغاتی دارد این است که میتواند به عنوان یک پرده تبلیغاتی عمل کرده و محافظ داشبورد، فرمان و فضای داخلی خودرو از نفوظ نور و گرمای افتاب باشد. چرا که اگر دقایقی خودرو را در زیر نور آفتاب قرار دهیم، شدت نور آفتاب میتواند ضرر زیادی به داشبورد و پارچه صندلی های خودرو به وجود بیاورد و در عین حال گرمای زیادی در فضای داخلی خوردو ایجاد میشود که با استفاده از آفتابگیر میتوان از شدت حرارت کاسته و از تابش نور مستقیم آفتاب نیز خودداری کرد.

 

آفتابگیر تبلیغاتی

 

یکی دیگر از فواید استفاده از آفتابگیر تبلیغاتی این است که به راحتی میتوانید بنر زیبا و تابلویی چشمگیر را در معرض نمایش قرار دهید. بدین معنی که میتوان بر روی فضای دایره ای و بزرگی که آفتابگیر تبلیغاتی دارد، چاپی زیبا و چشمگیر درج کرد. در این فضا میتوان لوگوی شرکت ، سازمان و ادارات را به همراه اطلاعات تماس و متنی کوتاه در مورد خدماتی که ارائه میدهیم را درج کنیم.

 

ما در شرکت هدایای تبلیغاتی باران مفتخریم که آفتابگیرهای تبلیغاتی را به همراه چاپ فوق العاده زیبا و با دوام، با قیمت بسیار مناسب در اختیار مشتریان عزیز قرار دهیم. برای کسب اطلاع از قیمتها و نحوه ثبت سفارش، میتوانید از لینک ارتباط با ما استفاده کنید.