خودکار تبلیغاتی برای نمایشگاه ایران بیوتی

خودکار تبلیغاتی یکی از بهترین و پرطرفدارترین هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی است که از آن میتوان در نمایشگاه بین المللی ایران بیوتی برای تبلیغات گستره با بازدهی بالا استفاده کرد.

نمایشگاه ایران بیوتی همه ساله با حضور شرکتهایی که در صنایع مواد شوینده، بهداشتی، پاک کننده ها، سلولوزی و ماشین آلات وابسته فعالیت میکنند، در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار میشود.

نمایشگاه ایران بیوتی امسال در تاریخ دوشنبه 4 اردیبهشت الی پنج شنبه 7 اردیبهشت سال 1396 اجرا خواهد شد. 

 

خودکار تبلیغاتی

 

غرفه دارانی که در این نمایشگاه فعالیت میکنند مانند هر سال به دنبال تهیه هدایای تبلیغاتی مناسب برای این نمایشگاه هستند تا بتوانند تبلیغاتی خوب و پربازده ای را برای معرفی محصولات خود به اجرا بگذارند.

خودکار تبلیغاتی یکی از این هدایای تبلیغاتی است که به دلیل کاربردی بودن ، میتواند خیلی بهتر از انواع مختلف هدایای تبلیغاتی معرفی کننده برند شرکتها باشد. این نوع هدایای تبلیغاتی با جنس پلاستیکی، فلزی و چوبی در بازار عرضه میشود که بر روی انواع آن با جنس های مختلف میتوان طرح لوگو و اطلاعات تماس را با چاپ های زیبا و ماندگار درج کرد.

شرکت هدایای تبلیغاتی باران ارائه کننده انواع خودکار تبلیغاتی با قیمت مناسب و کیفیت بالا در ایران است. برای کسب اطلاع از قیمتها و نحوه خرید محصولات میتوانید با شماره هایی که در لینک ارتباط با ما درج شده است تماس برقرار کنید.