هدایای تبلیغاتی مدیریتی

اگر بخواهیم هدایای تبلیغاتی را از نظر زیبایی، کارایی و قیمت به دو دسته هدایای تبلیغاتی ساده و هدایای تبلیغاتی مدیریتی یا همان هدایای تبلیغاتی نفیس تقسیم کنیم، می توانیم به درجه اهمیت مشتریان پی ببریم.

منظور از درجه اهمیت مشتریان این است که شرکت ها و سازمان ها زمانی که اقدام به تهیه هدایای تبلیغاتی می کنند، به طور معمول برای مشتریان ساده و با درجه اهمیت کمتر مانند کارمندان شرکت ها، دوستان و آشنایان هدایای تبلیغاتی ساده تهیه میکنند. و در مقابل برای مشتریان با اهمیت مانند مدیران و معاونین سازمان ها اقدام به تهیه هدایای تبلیغاتی مدیریتی می کنند.

از انواع هدایای تبلیغاتی ساده می توان به خودکار تبلیغاتی یا لیوان و ماگ تبلیغاتی اشاره کرد که به خاطر مبلغ پایین تر نسبت به هدایای تبلیغاتی مدیریتی ، میتوان آن را با تعداد بیشتری تهیه کرد و به مشتریان اهدا نمود.

 

هدایای تبلیغاتی مدیریتی

 

اما اگر بخواهیم به انواع هدایای تبلیغاتی مدیریتی اشاره داشته باشیم، می توانیم کیف چرمی تبلیغاتی ، ست چرمی تبلیغاتی ، قلم های نانو ، خودکار تبلیغاتی مدیریتی و خودنویس تبلیغاتی (خودنویس یوروپن) را نام ببریم.

در بین انواع هدایای تبلیغاتی مدیریتی ، کیف و ست چرمی تبلیغاتی بیشترین کارایی و فروش را دارد، چرا که چرم به خاطر زیبایی و دوامی که دارد، به اندازه ای می تواند ارزش یک محصول را بالا ببرد که به عنوان یک کالای لوکس فروخته یا اهدا شود.

 

شرکت هدایای تبلیغاتی باران ارائه کننده جدیدترین و با کیفیت ترین هدایای تبلیغاتی مدیریتی در ایران است. برای کسب اطلاع از قیمت ها و نحوه ثبت سفارش خود میتوانید با شماره هایی که در لینک ارتباط با ما  درج شده است تماس برقرار کنید