ست چرمی تبلیغاتی

اگر بخواهیم هدایای تبلیغاتی را از نظر ماندگاری تقسیم بندی کنیم، محصولاتی که جنس آنها از چرم است در اولویت قرار می گیرند. چرا که برای محصولات چرمی نمیتوان تاریخ مصرف تعیین کرد و سالها میتوانند کارایی داشته باشند. یکی از این محصولات، ست چرمی تبلیغاتی است که طرفداران بسیاری در بین مصرف کنندگان دارد.

بنابراین یکی از بهترین تبلیغات را میتوان با محصولات چرمی انجام داد و به خاطر ماندگاری بالای این محصولات، هزینه ای که برای تبلیغات خرج کرده اید به هدر نخواهد رفت. ست چرمی تبلیغاتی قیمت چندان زیادی ندارد و نمیتوان آن را در دسته کالاهای لوکس قرار داد، اما به نسبت هدایای تبلیغاتی دیگر قیمت بالاتری دارد و معمولا به مشتریان و افراد خاصی که از اهمیت بالاتری برخوردار هستند هدیه داده میشوند.

 

ست چرمی تبلیغاتی

 

ست چرمی تبلیغاتی معمولا از سه محصول کیف پول چرمی ، جاکلیدی چرمی و کمربند چرمی تشکیل میشود که در یک جعبه در کنار هم چیده شده و زیبایی چشمگیری به خود میگیرد.

بر روی هر یک از اجزاء آن میتوان لوگو و تبلیغات خود را چاپ نمود. از انواع چاپ هایی که بر روی آن ها انجام داده میشود میتوان به چاپ سیلک، طلاکوب و لیزر اشاره کرد.

شرکت هدایای تبلیغاتی باران ارائه کننده ست های چرمی تبلیغاتی با کیفیت بالا و قیمت ارزان است. برای کسب اطلاع از قیمت محصولات و نحوه ثبت سفارش خود میتوانید با شماره هایی که در لینک ارتباط با ما قرار داده شده است تماس برقرار کنید.