قلمهای نانو

قلمهای نانو نسل جدیدی از نوشت افزارها محسوب میشوند که فن آوری فوق العاده جالب نانو در آن به کار رفته است. این قلمها مانند خودکارهایی که جوهر ندارند و مدادهایی که هرگز تمام نمیشوند عمل میکنند.

نوک قلم نانو را شرکت NAPKIN  اختراع، تولید و روانه بازار کرده است. تکنولوژی نانو در نوک این قلم ها به کار رفته است که با نام Ethergraf  معروف گردیده است. اثری که نوشتن با قلم های نانو بر روی کاغذ میگذارد مانند مداد است.

 

قلم های نانو

 

نکته جالبی که قلم های نانو دارد مدت زمانی است که میتوان از آن استفاده کرد. یعنی مانند خوکار و روان نویس با تمام شدن جوهر از کار نمی افتد، مانند مداد با تمام شدن زغال از کار نمی افتد. بلکه قرنها میتوان با قلم های نانو نوشت. حتی شعار معروف این قلم ها ماندگاری آن ها در 300 سال است.

بدنه قلم های نانو از ترکیب چوب گردو و آلومینیوم توسط هنرمندان معروف ایتالیایی به صورت دست ساز تولید میشود.

 

قلمهای نانو

 

قلم نانو از هدایای تبلیغاتی بسیار مناسب و خوبی محسوب شود، چرا که هم ماندگاری بسیار زیادی دارد و یک عمر میتواند همراه با مخاطبان و مشتریان شما باشد. به دلیل استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا، مشتریان همیشه سعی میکنند قلمی که استفاده میکنند را به دیگران نشان بدهند و بدین ترتیب تبلیغات شما بهترین جایگاه را در ذهن ها ایجاد میکند.

شرکت هدایای تبلیغاتی باران ارائه کننده قلم های نانو با کیفیت بالا و قیمت مناسب در ایران می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت و نحوه ثبت سفارش خود میتوانید با شماره هایی که در لینک ارتباط با ما وجود دارد تماس برقرار کنید.