بج سینه

بج سینه یک قطعه فلزی است که معمولا در ابعاد 2 سانتی متر در 2 سانتی متر (مساحت 4 سانتی متر) تولید میشود. بج سینه را معمولا به شکل لوگوی شرکت، موسسات و سازمانها تولید میکنند و یا لوگوی مورد نظر را بر روی آن چاپ و یا حکاکی میکنند.

بج سینه را در بازار با نام های مختلفی مانند گل سینه و نشان سینه نیز می نامند. همانطور که از نام آن پیداست توسط یک گیره بر روی کت یا پیراهن در قسمت سینه نصب میشود. به این دلیل که به شکل لوگو طراحی میشود، نشانگر برندی است که طراحی لوگو برای آن انجام شده است و کارمندان آن سازمان برای معرفی برند خود از آن استفاده میکنند.

 

بج سینه

 

مدیران بازاریابی امروزه برای معرفی برند خود یا همان برندینگ و برندسازی به سراغ این نوع هدایای تبلیغاتی می روند. بج سینه را به غیر از کارمندان سازمان ها در محیط کار، در مناسبتهای مختلف مانند سمینار، نمایشگاه، جلسات رسمی و ملاقات های حضوری به عنوان یک کالای تشریفاتی استفاده زیادی دارد.

از مطالب ذکر شده میتوان این نتیجه گیری را بیان کرد که بج سینه معرف نام موسسه و لوگوی برند شماست، یک وسیله تبلیغاتی است که همیشه در دسترس است و در عین حال از کالاهای ارزان محسوب میشود، و در نهایت میتواند معرف رده سازمانی کارکنان نیز باشد.

ما در شرکت هدایای تبلیغاتی باران با تولید و عرضه بج سینه با قیمت ارزان و کیفیت مطلوب توانسته ایم به خوبی پاسخگوی نیاز مشتریان باشیم. برای کسب اطلاع از قیمت و نحوه ثبت سفارش میتوانید با شماره های ذکر شده در لینک ارتباط با ما ، تماس برقرار کنید.