لباس کار تبلیغاتی

 یکی از بهترین راه های معرفی برند و خدمات شرکت ها این است که  پرسنل خدماتی آن شرکت از لباس کار تبلیغاتی استفاده کنند.در واقع زمانی که برای ارئه خدمات به بیرون از ساختمان شرکت خود میروند، از لباس کار مخصوصی که برای آنها تهیه شده است استفاده کنند. بر روی این لباس ها معمولا آرم شرکت ها چاپ شده است و پوشیدن آن لباسها توسط پرسنل خدماتی، معرفی کننده آن شرکت خواهد بود.

لباس کار تبلیغاتی به عنوان یک وسیله استحفاظی فردی در نظر گرفته میشود و نوع آن را باید متناسب با نوع کار و محل کار تهیه کرد. این لباس ها می بایست به عنوان یک پوشش سراسری، دست ، پا و تنه فرد را بپوشاند. از انواع آن میتوان به لباس کار دو تکه  (بلوز و شلوار، یا کاپشن و شلوار) یا لباس کار یکسره (یک تکه) نام برد که معمولا از جنس کتان، پلی استر پنبه، فیلامنت ، ویسکوز یا ترکیبی از آنها است.

 

لباس کارتبلیغاتی 

 

کاملا بدیهی است که هر چه قدر جنس الیاف به کار رفته در لباس ها طبیعی تر باشد، بهتر میتواند تبادل حرارتی بین هوای محیط و بدن فرد را صورت بدهد. البته برای کارهای مخصوصی که نیاز به لباس کار عایق سرما و رطوبت داشته باشند، از لباس کار ضد حرارت و نسوز استفاده میشود.

امروزه استفاده از لباس کار تبلیغاتی یکی از اصلی ترین اجناسی است که شرکتها اقدام به تهیه آن میکنند و به دنبال شرکتهای تبلیغاتی معتبر برای خرید این لباس ها میگردند.

ما در شرکت هدایای تبلیغاتی باران افتخار داریم که لباس کارهای تبلیغاتی را از بهترین جنس موجود در بازار به همراه چاپ رنگی و زیبا در اختیار شما قرار بدهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره  قیمتها و نحوه ثبت سفارش میتوانید از اطلاعات تماس در لینک ارتباط با ما استفاده کنید.