لیوان و ماگ تبلیغاتی

لیوان و ماگ تبلیغاتی از قدیمی ترین هدایای تبلیغاتی به شمار می آیند و طی سالها توانسته اند یکی از بهترین جایگاه ها را در بین انواع هدایای تبلیغاتی حفظ کنند. دلیل اصلی طرفدارهای زیاد و فروش بالای این محصولات به خاطر این است که از طریق چاپ اطلاعات تبلیغاتی خود بر روی آنها میتوانید ارتباط نزدیک و دائمی با مشتریان برقرار کنید. چرا که مشتری شما هر زمان نوشیدنی گرم یا سرد با آن مینوشد، تبلیغ شما را مشاهده خواهد کرد.

جنس لیوان و ماگ تبلیغاتی میتواند سرامیکی و سفالی باشد. لیوان تبلیغاتی بیشتر برای نوشیدنی های سرد مانند آب یا شربت استفاده میشود و لیوان حرارتی یا همان ماگ حرارتی معمولا برای نوشیدنی های گرم استفاده میشود.  

 

لیوان و ماگ تبلیغاتی 

 

از انواع آنها میتوان به "حرارتی، سرامیکی، نیم لیوان، لیوان یخی، فنجان و نعلبکی با قاش، ABS" اشاره کرد.

فضای کافی که برای چاپ بر روی لیوان و ماگ تبلیغاتی در نظر گرفته میشود بسیار برای چاپ تبلیغات مناسب است، و چاپ پرینت رنگی و یا حتی عکس در بر روی مدلهای خاصی از آن بسیار زیبا میشود. تبلیغ بر روی بعضی از لیوان های سرامیکی را نیز میتوان به صورت چاپ پی وی سی انجام داد که از رنگ کوره ای و چاپ تامبو یا چاپ سیلک بر روی آن استفاده میشود.

 

شرکت هدایای تبلیغاتی باران مفتخر است انواع لیوان تبلیغاتی و ماگ تبلیغاتی را با کیفیت بالا و قیمت مناسب در اختیار شما قرار بدهد. اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت و نحوه ثبت سفارش را دارید، میتوانید از طریق لینک ارتباط با ما به اطلاعات تماس شرکت دسترسی پیدا کرده و با ما در تماس باشید.