فلش مموری کارتی

 

فلش مموری طرح کارت ویزیت که به فلش مموری کارتی معروف شده است یکی از پرطرفدار ترین هدایای تبلیغاتی است که مدیران شرکتها برای تبلیغات برند خود از آن استفاده میکنند.

 

 

فلش مموری کارتی

 

این نوع هدایای تبلیغاتی به خاطر شباهت زیادی که با کارت عابربانک دارد فواید بسیاری را میتوان برای آن نام برد. یکی از فواید این نوع هدایاتی تبلیغاتی نازک، کوچک و با ظرافت بودن آن است که میتوان به راحتی آن را در کیف مدارک و کیف پول قرار داد. برای همین همیشه در دسترس است و میتوان ان را همراه داشت.

فضای کافی و مناسبی که فلش مموری کارتی دارد باعث میشود که به راحتی بتوان اطلاعاتی مانند آرم شرکت، اطلاعات تماس، توضیحات درباره نوع شغل و برند را روی آن چاپ کرد. حتی طرح های رنگی را با گرافیک خوب به راحتی میتوان روی آن چاپ کرد و جلوه بسیار زیبایی را به نمایش گذاشت. چاپ روی آن را نیز میتوان به صورت دو طرفه انجام داد و آن را کاملا شبیه به یک کارت ویزیت در نظر گرفت.

قیمت فلش مموری کارتی نسبت به سایر فلش مموری ها بسیار مناسب است و از این لحاظ نیز طرفدارهای زیادی دارد. و در عین حال دارای گارانتی نیز میباشد که میتوان با اطمینان آن را سفارش داده و تبلیغاتی بسیار کاربردی را رقم زد.

برای سفارش دادن فلش کارتی و اطلاع از قیمتهای آن میتوانید از لینک ارتباط با ما استفاده کنید.