آفتابگیر تبلیغاتی

آفتابگیر تبلیغاتی  بیلیبورد تبلیغاتی اگر از نظر تبلیغات ارزان بخواهیم نگاه کنیم آفتابگیر تبلیغاتی یکی از بهترین نوع هدایای تبلیغاتی است به این دلیل که هر کسی یا صاحب ماشینی که بخواهد از این ابزار برای ورود آفتاب به ماشین خود جلوگیری کند تبلیغ شما دقیقا مثل یک بیلیبورد تبلیغاتی قابل نمایش است و ممکن است هرجای ممکن از شهرها ویا شهرستانها یا خیابانهای بالای شهر ویا پایین مورد استفاده قرار بگیرد.

اما چند موردی است که آفتابگیرهای تبلیغاتی رو از هم متمایز میکنه که به آنها اشاره میکنیم :

  • نکته اول : از نظر جنس پارچه که تقریبا همشون یک نوع جنس رو دارند فقط در وزن طاقه پارچه گرم بلا یا پایین باهم کمی متفاوت هستند.
  • نکته دوم : از نظر فنر که داخلش میخوره واصلا هم قابل رویت نیست وبه نظر بنده هم مهمترین قسمت آفتابگیرتبلیغاتی ماشین میباشد.
  •  نکته سوم : چون تمام کیفیت آفتابگیر تبلیغاتی بستگی به ضخامت فنر دارد که از نوع درجه یک بوده و به هنگام بازو وبسته شدن هالی متوالی حالت فنریتش از بین نره فنر ¼ و فنر 1/8 که به خاطر ضخامته بیشترش دوام بیشتری هم دارد که برای مصرف کننده خیلی سخت قابل تشخیص میباشد.
  • نکته چهارم : دوخت ونوار دوختی که در حاشیه کار استفاده میشه وچون این آفتابگیر تبلیغاتی ماشین ابزاریست که معمولا در نقطه مستقیم آفتاب قار میگیرد اگر از جنس بی کیفیت باشد به راحتی پوسیده شده و از بین میرود ودیگر شکل ظاهری اولیه خود را ندارد وشاید دیگر مشتری رقبت به استفاده از ان ننموده.
  • نکته پنجم  رنگ چاپ آن است که در قیمت آن نیز تاثیر میگذارد همین طور که در نکته سوم هم اشاره کردیم آفتابگیر تبلیغاتی چون در معرض مستقیم آفتاب است باید از نوع رنگ چاپ بسیار عالی استفاده نمود تا تبلیغ شما و لگوی شرکتتون بر اثر نور افتاب پاک یا رنگ پریده نشود.