فلش تبلیغاتی | فلش مموری تبلیغاتی

فلش تبلیغاتی

فلش تبلیغاتی چند مدل داریم وبنده سعی میکنم در مورد هر کدام توضیح مختصرو مفید خدمت شما دوستان عزیز ارایه کنم.

فلش تبلیغاتی فلزی:

از دو قسمت تشکیل شده قسمت اول پوکه وقسمت دوم چیپ ست که اساسی ترین اجزای فلش میباشد.

بخش پوکه فلزی به نوع فلز ومقدار ساعتی که درون مواد آغشته آبکاری شده است بستگی دارد وتعیین کننده ثبات رنگ بوده که بر اثر عرق دست چون اسید دارد برده میشود.در مورد چیپ ست هم که در ادامه صحبت خواهیم کرد


فلش تبلیغاتی کریستال:

فلش تبلیغاتی کریستالی که جدیدا هم خیلی استقبال خوبی ازش میشود بابت جدید و نوع بودن کالا.لیزری که درداخل آن به صورت سه بعدی چاپ میشود ویک نور رنگی ملایمی که آن لگو را نوازش میدهد زیبای آن را چند برابر میکند.که اکثرا هم شرکتهای از این نوع کالا خرید میکنند که دوست دارند هدایای تبلیغاتی که هدیه میدهند خیلی خاص باشد.

حالا راجع به کیفیت باید بگوییم که از سه قسمت کریستال فلز و چیپ ست فلزش رو که خدمتتون توضیح دادم قسمت کریستال اگر ضعیف باشد یعنی تراکم کریستال کم باشد لیزر داخل آن به صورت رنجه رنجه در میاید وخیلی شکننده تر از محصول اصلی است وشفافیت آن نیز کمتر است.

فلش تبلیغاتی کارتی:

یکی از بهترین نوع هدایای تبلیغاتی فلش تبلیغاتی کارتی است به دلیل کم حجم بودن آن و جای زیادی برای تبلیغات شرکت شما که روی کالاهای دیگر این امکان رو ندارید. و مزیت دیگر این که میتواند دقیقا کارت ویزیت شما باشد به دلیل شباهت به کارت ویزیت ویا میتواند کارت پرسنلی شرکت یا موسسه شما باشد چون میتوانیم برای هر نفر عکس شخصی +اسم پرسنل+سمت و... مشخص کرد و هر دو طرف کارت جا برای تبلیغ هست که در حجم های8گیگابایت16گیگابایتی و32گیگابایتی میشود تهیه نمود.

 تعین کننده قیمت آن به چاپ و رنگ چاپ آن و چیپ ست بستگی دارد.

به عنوان مثال من دو ستگاه برای چاپ فلش کارتی دارم یکی دستگاه چینی است و رنگی که داخل آن میریزم 400هزار تومان است ویک دستگاه ژاپنی دارم که رنگی که داخل آن میریزم 3000000 سه میلیون تومان است و قطره قطره این دلایل باعث تفاوت این قیمتها است.

وحالا بریم سره اصل مطلب که مهمترین بخش فلش تبلیغاتی است البته ببخشید که من خیلی ساده و بازاری طور توضیح میدهم.دوست دارم برای تمام کسانی که به قسمت مقاله سایت مرجعه میکنند ملموس وقابل درک باشد.

چیپ ست برند دار و غیر برند چیست؟؟؟

چیپ ست برندار یعنی چیپی که از کارخانه ای مشخص تولید شده باشد مثل کارخانه های توشیبا»سامسونگ»هاینکس»سندیسک» با ورژنهای جدید وقدیمی که در ظاهر با چیپهای غیر برند هیچ گونه تفا وتی ندارد اما به هنگام آنالیز. چیپ مشخص میشود که شما چه نوع آن را خریداری کرده اید ویکی دیگر از نکات مهم سرعت انتقال اطلاعات است که به چه صورت باشد که در وقت شما صرفه جویی میشود. تراشه این چیپ ها مربوط به کشور ژاپن یا تایوان است اما در غیر برند تحت لایسنس همین برند در کشور چین است.

فلش تبلیغاتی یکی از هدایای تبلیغاتی مهمی است که باید در خرید ان دقت کرد و تمام جوانبی که در بالا خدمتتون عرض کردم رو در نظر بگیره چون کسی که فلش تبلیغاتی رو هدیه میگیره از آن استفاده میکنه و تمام اطلاعات شخصی وکاری خودش رو داخل اون ذخیره میکنه و تبلیغ شرکت شما روی اون هست و حالا اگه قرار باشه این فلش تبلیغاتی از نوع کم کیفیت اون باشه واین اطلاعات مشتری بپره دیگه راهی برای برگشت اون اطلاعات نیست واین خودش میشه ضد تبلیغ که...

وخلاصه این که این مطالب رو به صورت کامل از برای کسانی جمع کردم که همیشه در خرید هدایای تبلیغاتی خود از جمله فلش تبلیغاتی مردد ودچار سر در گمی هستند که چرا فلشهای تبلیغاتی که به ظاهر هیچ تفاوتی ندارند ولی به لحاظ قیمت با هم متفاوت هستند امیدوارم که تونسته باشم کمی توی تصمیم گیریتون کمکتون کرده باشم. آرزوی موفقیت وشادی میکنم براتون