ساک دستی تبلیغاتی

ساک دستی تبلیغاتی یکی از بهترین نوع بسته بندی کالا با قیمت مناسب و بادوام می باشد. ساک دستی پارچه ای یک راه تبلیغاتی بسیار مهمی در بین صنوف و فروشگاه ها می باشد.از طرفی ساک دستی تبلیغاتی برای هدایای تبلیغاتی مانند لوح تقدیر، دفترچه یادداشت و... در نمایشگاهها و فروشگاهها جهت بسته بندی کالا مورد استفاده قرار می گیرد. ساک دستی ها به دو دسته تقسیم می شوند:

ساک دستی پرسی

ساک دستی پارچه ای با دوام و عمر طولانی جزو هدایای تبلیغاتی به شمار می آید و در ابعاد و طرح های متنوع با رنگ های در اختیار مشتریان قرار میگیرد.این نوع از ساک دستی پارچه ای قابلیت چاپ دارد و در زمانی معین و بهینه ساخته شده و تحویل مشتریان میگردد. این نوع از ساک دستی  دارای دسته موزی یا زنبیلی میباشد. دسته ی این ساک دستی در هنگام ساخت بر روی آن نصب میگردد و به همین سبب معضل نصب دسته توسط مشتریان حذف میگردد... ساک دستی پارچه ای با دسته لوپ محصولی بسیار شیک و شکیل است برای کسانی که دوست دارند راحتی و دوام بیشتر را همراه هم داشته باشند . ساک دستی تبلیغاتی را می توان با هر آیتمی که مشتری می خواهد تغییر داد.

ساک های دوختی 

این نوع ساک دستی تبلیغاتی دارای کیفیت دوخت بالا و دسته تقویت و مقاوم در برابر هر فشار وزنی میباشد که در 10 رنگ قابل ارائه می باشد ساک های تبلیغاتی پرسی و دوختی بصورت دپو شده در انبار موجود میباشد و با سرعت بالا چاپ سیلک می گردد.

گالری محصولات ساک دستی تبلیغاتی