درباره ما

شرکت هدایای تبلیغاتی باران هدف خود را درجهت تامین هدایای تبلیغاتی وارائه خدمات و سرویس مطلوب به بخشهای مختلف سازمانی، نمایشگاهی، اداره جات، شرکتهای معتبر در سطح استاندارد متمرکز نموده است.

این شرکت تا کنون موفق به جمع آوری مجموعه ای نفیس و ارزشمند از هدایای تبلیغاتی (چاپ، حکاکی و لیزر ) به سلیقه خود مشتری شده است .

لذا ما امیدواریم اولین شرکت توزیع کننده ای از انواع هدایا باشیم که در جهت سیاستهای تحویل به موقع بتوانیم در خدمت سایر مشتریان عزیزمان باشیم.ضمنا واحد خدمات پس از فروش یا پشتیبانی این شرکت نیزآمادگی خود را جهت ارائه اطلاعات لازم در زمینه های مختلف از جمله مشاوره هدایا که بخش مهمی از قسمت کار ماست با توجه به نیازهای خاص مصرف کنندگان محترم اعلام میدارد.

از جمله برنامه های تکمیلی این شرکت ایجاد امکانات سفارش از وب سایت و روند خرید به صورت کاملا الکترونیکی و اینترنتی میباشد.

شایان ذکر است که علی رغم کلیه تلاشهای انجام شده و تمهیدات قابل اجرا ما خود را در ابتدای راهی که برگذیده ایم می بینیم وبرای دستیابی به اهداف خود بر حمایت و پشتیبانی کلیه مشتریان محترم نیازمندیم لذا کلیه پیشنهادات و انتقاداتی که بتواند ما را به خدمت گذار لایق تری تبدیل نماید به همان نسبت برای ما حائز اهمیت خواهد بود.

ما معتقدیم در یک خرید اقتصادی تنها قیمت نیست که نقش اساسی را ایفا میکند بلکه در چنین معامله ای ویژگیهای اساسی دیگری چون کیفیت وسرویس از جمله عوامل غیر قابل اجتناب یک سیستم خرید موفق است.

از این رو شعار این مجموعه همواره این بوده که فروش پایان یک معامله نیست. آغاز یک تعهد است .

خرید شما از این شرکت موجب افتخار و امتنان ما است.

 

با تشکر - مدیریت هدایای تبلیغاتی باران