هدایای تبلیغاتی نفیس برای نمایشگاه صنعت ساختمان

نمایشگاه های بین المللی که در تهران برگزار میشود فرصت بسیار خوبی برای به اجرا گذاشتن تبلیغاتی گسترده و کاربردی توسط انواع هدایای تبلیغاتی نفیس است. نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران که با نام ایران کانفیر (Iran Confair) شناخته میشود، بزرگترین نمایشگاه در صنعت ساختمان و ساخت و ساز در ایران بوده و جزو معروفترین نمایشگاه های خاورمیانه محسوب میشود.

هفدهمین دوره نمایشگاه صنعت ساختمان تهران در تاریخ شنبه مورخ 21 مرداد ماه سال 96 تا سه شنبه 24 مرداد ماه در محل نمایشگاه های بین المللی تهران واقع در بزرگراه چمران با مساحت 53000 متر مربع برگزار میشود.

 

هدایای تبلیغاتی نفیس  

آخرین دوره این نمایشگاه با استقبال بی نظیر بیش از 60000 نفر برگزار شد و 199 شرکت خارجی به همراه 1015 شرکت داخلی در آن حضور به عمل آوره بودند. به دلیل همین تعداد زیاد شرکت کنندگان و بازدید کنندگان هست که غرفه داران در این نمایشگاه سعی در تهیه بهترین و جدیدترین هدایای تبلیغاتی نفیس برای معرفی برند، محصولات و خدمات خود هستند تا بدین وسیله بتوانند مشتریان زیادی را جذب کرده و قرارداد های کلانی را به امضاء برسانند.

از انواع هدایای تبلیغاتی نفیس که در این نمایشگاه عرضه میشود میتوان به کیف چرمی تبلیغاتی، ست چرمی تبلیغاتی، خودکار تبلیغات، ساعت تبلیغاتی، لیوان و ماگ تبلیغاتی اشاره کرد.

شرکت هدایای تبلیغاتی باران ارائه کننده جدیدترین، با کیفیت ترین و ارزان ترین هدایای تبلیغاتی نفیس در ایران است. برای کسب اطلاع از قیمت محصولات و نحوه ثبت سفارش میتوانید با شماره هایی که در لینک ارتباط با ما درج شده است تماس برقرار کنید.