هدایای تبلیغاتی برای نمایشگاه قرآن کریم سال 96

 بهره گیری از هدایای تبلیغاتی برای نمایشگاه قرآن کریم میتواند بستری را فراهم آورد تا بازدیدکنندگان از این نمایشگاه را هر چه بیشتر با محصولات و کتاب های عرضه شده توسط شرکتهای فعال در این زمینه آشنا کند.

بیست و پنجمین نمایشگاه قرآن کریم در تاریخ هفتم تا بیست و ششم خرداد ماه سال 1396 در مصلی تهران برگزار میشود.

شعار این نمایشگاه "نهضت همگانی برای فهم آموزه های قرآن" است و در این نمایشگاه سعی شده است با ارائه کتاب های مختلف درباره تفسیر و تفهیم مطالب آموزنده این کتاب آسمانی، فرهنگ اسلامی را در بین مردم ایران گسترش داده شود. در این بین هدایای تبلیغاتی برای نمایشگاه قرآن کریم میتواند در گسترش این فرهنگ اسلامی نقش بسزایی داشته باشد.

 

هدایای تبلیغاتی برای نمایشگاه قرآن کریم

 

 

نمایشگاه قرآن کریم در غرفه های مختلف بخش فروش و بخش نمایشگاهی برگزار میشود، بخش فروش شامل بازارچه رسانه های دیجیتال ، بازارجه عفاف و حجاب ، بازارچه انتشارات قرآنی ، بازارچه محصولات فرهنگی و هنری می باشد. و بخش نمایشگاهی شامل موسسات و نهادهای غیر دولتی، سازمانهای هنری ، سازمان های دولتی، بخش نمایشگاهی ویژه ، بخش خادمان قرآن، بخش بین الملل ، بخش کودک و نوجوان، بخش بانوان و خانواده میباشد.

به خاطر گستردگی نمایشگاه قرآن کریم و حضور چشمگیر مردم در غرفه های مختلف این نمایشگاه، غرفه داران برای تهیه انواع هدایای تبلیغاتی برای نمایشگاه قرآن کریم تلاش میکنند و سعی در خرید بهترین هدایای تبلیغاتی از شرکتهای تبلیغاتی معروف میکنند.

شرکت هدایای تبلیغاتی باران ارائه کننده جدیدترین هدایای تبلیغاتی نمایشگاه قرآن کریم، با قیمت ارزان و کیفیت بالا در ایران است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت محصولات و نحوه خریداری آنها، میتوانید با شماره هایی که در لینک ارتباط با ما ثبت شده است، تماس برقرار کنید.