هدایای تبلیغاتی نمایشگاه تجهیزات پزشکی

هدایای تبلیغاتی نمایشگاه تجهیزات پزشکی برای شرکتهایی که در این زمینه فعالیت میکنند از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که در غرفه هایی که در این نمایشگاه خواهند داشت میتوانند محصولات جدید و تکنولوژی های روز شرکت های خود را در معرض نمایش بگذارند و این هدایای تبلیغاتی را به مشتریان خود اهدا کنند.

 نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی، دندانپزشکی ، دارویی و خدمات سلامت هر ساله در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران ، با همکاری وزارت بهداشت و شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران ، و با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران به عنوان یکی از بزرگترین رخداد ها در زمینه تجهیزات پزشکی، دارویی، آزمایشگاهی و خدمات سلامت برگزار میشود.

 

هدایای تبلیغاتی نمایشگاه تجهیزات پزشکی

 

به خاطر استقبال بیش از دو هزار نفر که از این نمایشگاه بازدید به عمل می آورند، با ارائه بهترین و جدیدترین هدایای تبلیغاتی نمایشگاه تجهیزات پزشکی ، میتوانند تبلیغات گسترده و بسیار مفیدی را برای برندها و شرکتهایی که در این حوزه کار میکنند به اجرا بگذارند و محصولات خود را بیشتر و بهتر به فروش برسانند.

اهمیت شرکت در این نمایشگاه به خاطر برقراری ارتباط شرکتها با مراکز درمانی و مدیران بیمارستان های سراسر ایران است.

همچنین هدایای تبلیغاتی نمایشگاه تجهیزات پزشکی را در کنفرانس ها، نشست های تجاری و برنامه های جانبی که به خاطر برگزاری این نمایشگاه انجام خواهد شد، میتوانند ارائه کنند.

 

شرکت هدایای تبلیغاتی باران ارائه کننده بهترین و جدیدترین هدایای تبلیغاتی در ایران است. برای کسب اطلاع از قیمتها و نحوه خرید محصولات میتوانید با شماره هایی که در لینک ارتباط با ما درج شده است ارتباط برقرار کنید.