هدایای تبلیغاتی نمایشگاه نفت

نمایشگاه بین المللی نفت به عنوان یکی از بزرگترین رخدادهای صنعتی و تجاری در ایران به شمار می آید و به همین دلیل هدایای تبلیغاتی نمایشگاه نفت نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

در این نمایشگاه تعداد زیادی از شرکتهای بزرگ و معروف داخلی و خارجی که در زمینه های صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی عملکرد قابل توجهی دارند، شرکت کرده و فرصت بسیار خوبی فراهم میشود تا محصولات خود را در برای بازدید متخصصان این صنایع قرار دهند.

با توجه به تعداد شرکتهای و نوع محصولاتی که در این نمایشگاه ارائه میکنند، میتوان تقاضای بازار را در این صنعت تحلیل کرد و شرکتها میتوانند فعالیتهای آتی خود را به خوبی هدایت کنند.

 

هدایای تبلیغاتی نمایشگاه نفت

 

بیست و دومین دوره این نمایشگاه بین المللی در تاریخ 16 الی 18 اردیبهشت سال 96 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار میشود. شرکتهایی که در این حوزه فعالیت میکنند در تلاش برای تهیه جدیدترین هدایای تبلیغاتی نمایشگاه نفت هستند و هر کدام سعی میکنند تا با ارائه این هدایای تبلیغاتی برند خود را بیشتر و بهتر معرفی نمایند.

شرکت هدایای تبلیغاتی باران هدایای تبلیغاتی نمایشگاه نفت را با ارزانترین قیمت و بالاترین کیفیت ارائه میکند. برای کسب اطلاع بیشتر درباره قیمتها و نحوه خرید هدایای تبلیغاتی میتوانید با شماره هایی که در لینک ارتباط با ما درج شده است تماس برقرار کنید.