فلش مموری کارتی برای نمایشگاه طلا، نقره، جواهرات

نمایشگاه بین المللی طلا، نقره، جواهر، ساعت و صنایع وابسته یک رویداد مهم برای ارائه محصولات این صنعت در حوزه طلا و جواهر است که غرفه داران برای ارائه بهترین تبلیغات سعی در تهیه فلش مموری کارتی میکنند.

در این نمایشگاه 140 شرکت داخلی از استان های مختلف ایران و 10 شرکت خارجی از کشورهای آلمان، ایتالیا، ترکیه، بلژیک و ارمنستان حضور دارند و جدیدترین تولیدات و بهترین دستگاه ها، تجهیزات، طرح و روش های تولیدی طلا، نقره و جواهرات را به نمایش در می آورند.

فلش مموری کارتی

 

این نمایشگاه توسط اتحادیه تولید و صادر کنندگان طلا، نقره جواهر و سنگهای قیمتی ایران با داشتن مجوز از سازمان توسعه تجارت ایران و همکاری شرکت سهامی نمایشگاه های بین الملی جمهوری اسلامی ایران برگزار می گردد.اگر قصد شرکت در این نمایشگاه را دارید ما با افتخار یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی مانند فلش مموری کارتی را برای تبلیغات گسترده و مفید به شما توصیه میکنم.

 

برای شرکت در این نمایشگاه که از 28 بهمن ماه تا یکم اسفند در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار میشود، می بایست به دنبال راهی مناسب و کاربردی برای تبلیغات گستره بود چرا که طلا وجواهر جایگزین مناسبی برای نفت و فراورده های نفتی به شمار می آید و برگزاری نمایشگاه های تخصصی در این زمینه از راهکارهای مفید برای توسعه این صنعت محسوب میشود. استفاده از هدایای تبلیغاتی مناسب مانند فلش مموری کارتی میتواند شما را در ارائه بهترین تبلیغات با بازدهی بالا یاری برساند.

 

برای کسب اطلاع از قیمت و نحوه تهیه هدایای تبلیغاتی مناسب و با کیفیت، از طریق لینک ارتباط با ما میتوانید اطلاعات تماس شرکت هدایای تبلیغاتی باران را به دست بیاورید.