جدیدترین هدایای تبلیغاتی برای نمایشگاه صنایع دستی

 

نمایشگاه صنایع دستی به خاطر حجم بالای بازدیدکنندگان و حضور فعال واحد های صنفی، فروشگاه ها، صادرکنندگان و انجمن بانوان فضایی مناسب را برای تهیه جدیدترین هدایای تبلیغاتی فراهم آورده است تا با ارائه این هدایا، بتوانند تبلیغات گسترده و مناسبی را انجام داده و فروش بالایی را در آینده برای محصول خود رقم بزنند.

نمایشگاه صنایع دستی سال 95 با مشارکت استان تهران و اصفهان از تاریخ 28 بهمن تا 1 اسسفند ماه در سالن های 10 و 11 محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران از ساعت 8:30 تا 16 برگزار میشود.

 

 

جدیدترین هدایای تبلیغاتی

 

افتتاحیه نمایشگاه صنایع دستی در روز پنج شنبه مورخ 28 بهمن ماه، ساعت 10:30 دقیقه با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، رئیس اتحادیه صنایع دستی و اقانوسیه، معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور، در کنار جمعی از هنرمندان کشوری و مدیران شرکتها شروع خواهد شد. بنابراین مدیران شرکتها و غرفه داران میکوشند تا جدیدترین هدایای تبلیغاتی  را تهیه کرده و تبلیغات مناسبی را شروع کنند.

 

هنرمندان و تولیدکنندکان از 31 استان ایران در این نمایشگاه حضور دارند و به گفته مدیر کل دفتر صادرات کشور، 174 متر مربع فضای رایگان از طرف معاونت صنایع دستی کشور در اختیار هنرمندان قرار داده شده است و شش چادر عشایری در محوطه نمایشگاه نیز حضور دارند.

 

بنابراین زمان را از دست ندهید و برای اطلاع از قیمت و تنوع جدیدترین هدایای تبلیغاتی و خرید محصولات بی نظیر، از طریق لینک ارتباط با ما اقدام به برقرار تماس با کارشناسان فروش شرکت باران کنید.