هدایای تبلیغاتی مخصوص نمایشگاه رسانه های دیجیتال

 چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی از 24 بهمن ماه به مدت 6 روز و با حضور فعالان مجازی طرفداران انقلاب اسلامی و جمعی از نهاد مردم با بیش از 300 غرفه در بوستان گفتگو برگزار خواهد شد و فضا برای تهیه و ارائه بهترین هدایای تبلیغاتی فراهم آمده است.

 اولین دوره نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی در بهمن سال 91 واقع در مصلی تهران با 200 غرفه برگزار شد و بعد از آن با حمایت شهرداری تهران در محل دائمی نمایشگاه های بین الملی شهرداری تهران در بوستان گفت و گو به صورت رایگان برگزار میشود. از همان ابتدا استقبال بسیار زیادی در زمان اجرای این نمایشگاه شده است و بهترین هدایای تبلیغاتی را میتوانستید در غرفه های مختلف مشاهده کنید.

 

بهترین هدایای تبلیغاتی

 

دومین دوره این نمایشگاه در شهریور ماه 93 با 300 غرفه برگزار شد و در بهمن ماه سال 94 نیز سومین دوره نمایشکاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی با کیفیت بسیار بالاتری برگزار شد.

پیش بینی میشود در چهارمین دوره این نمایشگاه از تمام دوره های قبلی بیشتر استقبال شود. نکته جالب دیگر این است که از این پس نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی  در بهمن ماه هر سال برگزار خواهد شد، چرا که به عنوان ماه انقلاب اسلامی شناخته شده است و ثابت نگه داشتن زمان اجرای نمایشگاه میتواند اهمیت برگزاری آن را بیشتر کند.

به دلیل اهمیت این نمایشگاه و استقبال زیادی که از آن میشود غرفه داران به دنبال بهترین هدایای تبلیغاتی هستند تا بتوانند برند و خدمات خود را بیشتر و بهتر ارائه دهند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تنوع هدایای تبلیغاتی و قیمت آن میتواهنید از لینک ارتباط با ما استفاده کنید.