هدایای تبلیغاتی باران

نمایشگاه بین المللی صنایع ساختمان

نمایشگاه بین المللی صنایع ساختمان یکی از مهمترین رخدادها در در صنایع ساختمان است که هر ساله در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی برگزار میشود و مدیران شرکتها به دنبال هدایای تبلیغاتی خاص برای ارائه تبلیغات خود هستند.

این نمایشگاه که در مورد تکنولوژی های ساختمان ، نما ، سازه و صنایع وابسته از 6 الی 9 اسغند ماه 1395 در تهران برگزار میشود، میزبان یکی از بزرگترین گردهمایی مهندسین و متخصصین ساخت و ساز و عمرانی در سراسر خاور میانه به شمار می آید. این نمایشگاه در حدود دو دهه سابقه ی برگزاری با بیش از پانصد غرفه دار از 30 استان کشور و 17 کشور خارجی اجرا میشود. قبل از شروع نمایشکاه معمولا غرفه داران به دنبال هدایای تبلیغاتی خاص هستند تا بتوانند تبلیغات مناسب و بی نظیری را به اجرا بگذارند.

ادامه مطلب...

فلش مموری کارتی

نمایشگاه بین المللی طلا، نقره، جواهر، ساعت و صنایع وابسته یک رویداد مهم برای ارائه محصولات این صنعت در حوزه طلا و جواهر است که غرفه داران برای ارائه بهترین تبلیغات سعی در تهیه فلش مموری کارتی میکنند.

در این نمایشگاه 140 شرکت داخلی از استان های مختلف ایران و 10 شرکت خارجی از کشورهای آلمان، ایتالیا، ترکیه، بلژیک و ارمنستان حضور دارند و جدیدترین تولیدات و بهترین دستگاه ها، تجهیزات، طرح و روش های تولیدی طلا، نقره و جواهرات را به نمایش در می آورند.

ادامه مطلب...

جدیدترین هدایای تبلیغاتی

 

نمایشگاه صنایع دستی به خاطر حجم بالای بازدیدکنندگان و حضور فعال واحد های صنفی، فروشگاه ها، صادرکنندگان و انجمن بانوان فضایی مناسب را برای تهیه جدیدترین هدایای تبلیغاتی فراهم آورده است تا با ارائه این هدایا، بتوانند تبلیغات گسترده و مناسبی را انجام داده و فروش بالایی را در آینده برای محصول خود رقم بزنند.

نمایشگاه صنایع دستی سال 95 با مشارکت استان تهران و اصفهان از تاریخ 28 بهمن تا 1 اسسفند ماه در سالن های 10 و 11 محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران از ساعت 8:30 تا 16 برگزار میشود.

 

ادامه مطلب...

فلش مموری تبلیغاتی

 نمایشگاه خودروهای کلاسیک در تمام دنیا طرفداران زیادی دارد که فضایی مناسب برای تبلیغات با فلش مموری تبلیغاتی ایجاد کرده است.

هرساله یکی از بزرگترین رویدادهای خودروهای کلاسیک شهرهای مختلف دنیا برگزار میشود، به طور مثال نمایشگاه خودروهای کلاسیک پاریس که در ماه فوریه در مرکز نمایشگاهی Paris Expo Porte De Versailles به وسعت 60 هزار متر واقع در شهر پاریس برگزار میشود. درکشور ایران و شهر اصفهان نیز این نمایشگاه برگزار شده است و امسال در شهر تهران از 26 تا 30 بهمن ماه در محل نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار میشود که طرفداران خودروهای کلاسیک را مشتاق میکند به دنبال فلش مموری تبلیغاتی برای این نمایشگاه باشند.

 

ادامه مطلب...

 چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی از 24 بهمن ماه به مدت 6 روز و با حضور فعالان مجازی طرفداران انقلاب اسلامی و جمعی از نهاد مردم با بیش از 300 غرفه در بوستان گفتگو برگزار خواهد شد و فضا برای تهیه و ارائه بهترین هدایای تبلیغاتی فراهم آمده است.

 اولین دوره نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی در بهمن سال 91 واقع در مصلی تهران با 200 غرفه برگزار شد و بعد از آن با حمایت شهرداری تهران در محل دائمی نمایشگاه های بین الملی شهرداری تهران در بوستان گفت و گو به صورت رایگان برگزار میشود. از همان ابتدا استقبال بسیار زیادی در زمان اجرای این نمایشگاه شده است و بهترین هدایای تبلیغاتی را میتوانستید در غرفه های مختلف مشاهده کنید.

ادامه مطلب...

هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی

یکی از موثرترین و بهترین روش برای رونق بخشیدن به تبلیغات استفاده از هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی است، چرا که میتوانید به صورت هدفمند با مخاطبهای خود در ارتباط بوده و از آنجاییکه مدت زمان استفاده از این هدایا زیاد است و تاثیرگذاری آن نیز بالاست، سازمان ها و شرکتهای تولیدی و خدماتی به تهیه این هدایای تبلیغاتی در سطوح مختلف پرداخته و به معرفی خدماتی که ارائه میدهند می پردازند.

 

ادامه مطلب...

نمایشگاه تبلیغات و بازاریابی سال 1395  تهران (A+M) با هدف حمایت از صنعت تبلیغات، آشنایی با تکنیک‌های بازاریابی و فروش، برقراری ارتباطی نزدیک بین ارائه‌کنندگان و متقاضیان خدمات بازاریابی و تبلیغات، انتقال دانش فنی نوین و کارآمد و توسعه صادرات غیرنفتی برگزار خواهد شد .  بی‌ تردید گذار موفق و ورود به عرصه های جهانی منوط به رشد و توسعه توان تبلیغات و دانش بازاریابی می‌ شود . تعامل در دهكده جهانی و در صنعت تبلیغات و بازاریابی جهان، زبان حرفه ای و تخصصی می شود . نیاز به وجود شرکت‌‌های قدرتمند تبلیغاتی، اطلاع مدیران صنایع از روش‌‌های مختلف‌‌ بازاریابی و تبلیغات، توجه به وجوه تبلیغ و تمایز آن برای ارائه در بازارهای مختلف‌‌، تبلیغات مستمر، لحاظ تبلیغات در بودجه بندی و ارائه تبلیغ متفاوت در چرخه عمر محصول از نکاتی است که در بازاریابی و تبلیغات مد نظر قرار میگیرد .

امروزه، مدیران بخش های مختلف شاهد پدیده هایی عینی و قابل درکی هستند که به سرعت قواعد بازی آنها در بازار را تغییر داده و دگرگون می‌ نماید. از سوی دیگر، فقدان ساز و کارهای رقابتی مانع از رشد و توسعه دانش و مهارتهای بازاریابی در سازمان‌های کشور شده است.

میهمان ما باشید در سالن میلاد - طبقه همکف - غرفه 114A - غرفه باران گیفت

ادامه مطلب...

بیست و سومین  نمایشگاه چاپ و بسته بندی با حضور برندهای معتبر در نمایشگاه بین المللی تهران و با حضور شرکتهای تبلیغاتی مطرح از تاریخ 5 دی ماه 1395 لغایت 8 دی ماه 1395 برگزار میشود .

هدایای تبلیغاتی باران با حضور پررنگ در تهیه و تولید انواع هدایای تبلیغاتی غرفه داران نقش زیادی داشته است .

از همه عزیزان دعوت میشود برای تهییه بهترین و ارزانترین هدایای تبلیغاتی خود جهت نمایشگاه چاپ و بسته بندی با ما در تماس باشند .

برای ثبت سفارش هدایای تبلیغاتی نماشگاه چاپ و بسته بندی به سایت ما مراجعه بفرمایید ...

ادامه مطلب...

نمایشگاه الکامپ که یکی از بزرگ‌ترین نمایشگاه‌های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور است امسال برای هجدهمین بار برپا شده. صحبت از فناوری اطلاعات و ارتباطات که می‌شود و نمایشگاه‌های مرتبط با آن، همه انتظار داریم بازدیدکنندگانی متخصص را ببینیم که می‌دانند برای دیدن چه چیزی آمده‌اند و می‌خواهند از نمایشگاه چه استفاده‌ای بکنند. اما در مورد الکامپ بحث کمی فرق دارد. این نمایشگاه تخصصی تنها میزبان متخصصان نیست، کاربران اینترنت، دانشجویان، مردم عادی که به استفاده از اینترنت و کامپیوتر و استفاده از فناوری‌های ارتباطی علاقه‌مند هستند در زمره بازدیدکنندگان نمایشگاه الکامپ می‌گنجند.

ادامه مطلب...

 سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور در راستای حمایت از کسب و کارهای نوپا ضمن اختصاص سالنی مجزا به این بخش از فعالان صنعت فاوای کشور، زمینه حضور ۱۵۰ استارتاپ را در نمایشگاه الکامپ بیست و دوم فراهم ساخته است.  کسب و کارهایی می‌توانند از این موقعیت استفاده کنند که کم‌تر از سه سال از آغاز کار آن ها گذشته و فعالیت آن ها فناورانه و نوآورانه باشد.  کسب و کارهای نوپا پس از تایید کمیته ارزیابی سازمان تنها با پرداخت یک میلیون ریال امکان حضور در نمایشگاه ...

ادامه مطلب...